Taçsız Prenses canlı izle! Fox TV Taçsız Prenses 2. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Taçsız Prenses dizisi nereden izlenir?

Photo of author

By admin

Taçsız Prenses 2. bölüm izle! Taçsız Prenses 2. bölümü canlı izle! Taçsız Prenses, MF Yapım imzalı, ilk bölümü 10 Ocak 2023 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Volkan Keskin’in üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp’ın kaleme aldığı dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Taçsız Prenses dizisi canlı izle! Fox TV Taçsız Prenses 2. bölüm canlı yayın izleme linki var mı? Taçsız Prenses dizisi nereden izlenir? Taçsız Prenses yeni bölümde neler olacak?

TAÇSIZ PRENSES CANLI YAYIN NEREDEN İZLENİR?

Taçsız Prenses dizisini televizyondan izleyebileceğiniz gibi Fox TV’nin resmi web sitesinden de izleyebilirsiniz.

TAÇSIZ PRENSES YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dayısı Şahin’in yanında yaşamaya başlayan Masal, sevgisiz yengesi Zehra ve fesat kuzeni Hilal’in işkence ve oklarına göğüs germeye çalışır. Ama bu hiç de kolay olmayacaktır çünkü Masal dayısının ailesinde bir canavar gizlendiğine emindir. Diğer taraftan ilişkileri daha başlamadan çıkmaza giren Evgin ve Yağmur beklenmedik bir barışma fırsatı bulurlar. İştar, Yağmur’u kontrol etmek için Neşe’yi acımasızca sıkıştırır. Ve sonunda Şahin’in evinde gizlenen canavar hiç beklenmedik biri çıkacaktır.

TAÇSIZ PRENSES KONUSU NEDİR?

Dizide; Hayatı boyunca hayalperest annesi Şirin’in (Feride Çetin) masallarıyla büyüyen Masal (Elif Kurtaran), annesinin kalp hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla soğuk ve gerçekçi bir dünyanın içine hapsolur ve alabildiğine yırtıcı, hırçın, her kötülüğü yapabilecek bir kıza dönüşür. Masal’ın ilk destek göreceği kişi öğretmeni Evgin (İsmail Hacıoğlu) olurken işler zamanla herkes için tersine dönecektir. Kahramanımız Masal yolculuğu boyunca, bir yandan kendi masalını ararken bir yandan da hikayenin diğer kahramanlarının yarım kalmış masallarını tek tek tamamlayacak ve bu yolculukta Masal’ın en yakını ise yanından ayrılmayan köpeği Köfte olacaktır…

TAÇSIZ PRENSES OYUNCULARI KİMLER?

İsmail Hacıoğlu – Evgin

Sümeyye Aydoğan – Yağmur

Tolga Tekin

Elif Kurtaran – Masal

Seda Akman

Mustafa Kırantepe – Şahin

Feride Çetin – Şirin

Merve Bulut

Merve Şen

Yorum yapın

bypuff.com vozol vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com