Selen Görgüzel’den tartıştığı Merve Boluğur’a ağır sözler: Akli melekelerini yitirmiş

Photo of author

By admin

Selen Görgüzel katıldığı bir canlı yayında Merve Boluğur’un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımları eleştirerek “Annesi ya da ablası olsam pataklayacağım. Psikolojin bozuksa git tedavi ol” dedi. Yaptığı paylaşımda Görgüzel’in sözlerine tepki gösteren Boluğur, “Benim gibi güzel değilsin, sesin asıl senin yok. Onun bunun karısı olarak gündemdesin” karşılığını verdi. Önceki akşam bir mekanda sahne alan Selen Görgüzel ise tartışmayı alevlendirecek çıkışlarda bulundu.

“ANNEM ‘SAHNEDE DELİ GİBİ OYNAMA’ DİYOR”

Selen Görgüzel önceki akşam Kozyatağı’ndaki bir mekanda sahne alan Selen Görgüzel, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Annesinin kendisine verdiği sahne tavsiyelerinden bahseden şarkıcı, “Annem deli deli oynama biraz sakin ol diyor. Ama ben o coşkuyla duramıyorum. hem dans hem şarkı söylemek nadir sanatçının yapabileceği bir şey” dedi.

“MERVE AKLİ MELEKELERİNİ YİTİRMİŞ DURUMDA”

Selen Görgüzel’in katıldığı bir canlı yayında Merve Boluğur’un müzik çalışmaları yapması ile ilgili, “Annesi ya da ablası olsam pataklayacağım” ve “Psikolojin bozuksa git tedavi ol” şeklindeki sözlerinin karşılıklı polemiğe dönüşmesi hatırlatılan şarkıcı sözlerine şöyle devam etti: “Çok ciddiye alınacak söylemler değil. Çünkü ciddiye alınacak bir pozisyonda değil arkadaşımız. Ben tamamıyla safiyane ve saf duygularla bir söylemde bulundum. Ama bunu bile algılayamayacak kadar maalesef akli melekelerini yitirmiş durumda, Allah yardımcısı olsun.”

“BENİM ESKİ EŞİM O, BU, ŞU DEĞİL”

“Benim normalde gerçekten hiç cevap verip muhatap olacağım bir isimde değil. Sadece onun için bir insan olarak iyi niyetlerde temenni de bulunabilirim. Ama Allah yolunu açık etsin iyi işler iyi projelerde bulunsun ancak ben taşımış olduğum soyaddan, 9 yılımı geçirdiğim evlilikten gurur duyuyorum kimse gibi 3 günde evliliğini bitiren bir insan olmadım. 9 yıl aslanlar gibi aile hayatımı devam ettirdim ve sanat camiası gibi göz önünde olduğumuz bir hayatın içerisinde iyisiyle kötüsüyle varlığıyla yokluğuyla harikulade evlilikti. Geçti bitti ama hala saygı çerçevesi içerisinde eşimle görüşüyorum. Benim eski eşim o, bu, şu değil. Türkiye’nin en önemli, en saygın yönetmenlerinden bir tanesi. İnşallah bir gün o, bu dediği yönetmenin projesinde yer alabilir.”

“ALLAH MERT’İ KURTARDI”

“Böyle ithamlarda bulunan bir insan için çok zor tabi… Allah ona yardımcı olsun. Mert benim çok sevdiğim bir kardeşim. Mert; iyiyi, doğruyu, kötüyü, yanlışı ayırır. Bir kere hata yaptı o hatadan da döndü zaten. Onu çok seviyorum Allah kardeşimizi kurtardı ne diyeyim.”

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Yorum yapın

bypuff.com vozol vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com