Realme’nin uygun fiyatlı telefonu V30 ilk defa kendini gösterdi

Photo of author

By admin

Akıllı telefon dünyasının en önemli bütçe dostu cihaz üreticilerinden biri olan Realme, 2022 yılında portföyüne birçok yeni model eklemiş ve bu sayede düşük bütçeli akıllı telefon kullanıcılarının kurtarıcısı olmuştu. Abisi Oppo’nun aksine kendini bütçe dostu akıllı telefon modelleri ve fiyat performans cihazları konularında geliştiren Çinli şirket, yakın zamanda bu cihazlarının arasına bir yenisini daha katmayı planlıyor.

Ünlü sertifikasyon platformu TENAA’da görüntülenen ve Çinli kaynaklara göre adı Realme V30 olması beklenen yeni akıllı telefon, ilk defa kendini bu kadar net bir şekilde göstermiş oldu. Sertifikasyon sürecinde ortaya çıkan bilgilere göre bu telefon karşımıza 6,51 inç büyüklüğünde ve 720 x 1600 piksel çözünürlüğünde bir ekranla çıkacak. Gücünü sekiz çekirdekli bir yonga setinden alacak olan telefonda tıpkı selefi Realme V20’de olduğu gibi yine bir MediaTek Dimensity modelinin kullanılması şaşırtıcı olmayacaktır.

Realme’nin uygun fiyatlı telefonu V30 ilk defa kendini gösterdi

İşlemci kümesini 4GB RAM + 64GB dahili depolama alanı, 6GB RAM + 128GB dahili depolama alanı ve 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyecek olan Realme, arka yüzeyde yine odağında 13MP’lik bir lensin bulunduğu 2’li kamera yapısıyla karşımıza çıkacak. Realme V30’un ön yüzeyinde ise 5MP’lik tek bir lensin bulunması bekleniyor.

Son olarak telefonun elektrik gücünü 5.000mAh’lık bataryasından almasının beklenildiğini ve cihazın kısa bir süre içerisinde resmi tanıtımının yapılacağını hatırlatalım.

Yorum yapın

bypuff.com vozol vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com