Ocak Ayının En İyi 10 RPG Oyunu  Belli Oldu

Photo of author

By admin

Oyun dünyası ve oyun sektörü hızla gelişiyor. Sektör geliştikce oyunların kaliteleri de aynı oranda artıyor. RPG ve MMORPG alanı da bu gelişiminden nasibini alıyor. Bu yüzden RPG ve MMORPG türünde birçok oyun bulunuyor. Ocak ayında oyun keyfinizi zirveye çıkaracak 10 keyifli RPG oyunu sizlerle paylaşıyoruz.

Final Fantasy XV

İlk serisini 2001 yılında çıkan Final Fantasy, günümüze kadar büyük bir oyuncu kitlesini hitap etti. Final Fantasy XV ise günümüzün efsane olma yolunda giden oyunlardan bir tanesi. Serinin bu oyununda kraliyet ailesi tarafından koruma altına alınan efsanevi kristali ele geçirmeye çalışan Nocis, Nifheim imparatorluğuna karşı savaş açıyor

Cyberpunk 2077

Çıkış tarihi oyun yapım şirketi tarafından sürekli olarak ertelenen Cyberpunk 2077, 10 Aralık 2020 tarihinde yayınlandı. Güncelliğini halen daha koruyan Cyberpunk 2077, Cyberpunk’ın neonlu caddeleri altında keyifle oynayabilirsiniz.

Elden Ring

2022 yılının en iyi oyunu olarak adını andıran Elden Ring, oyun sahnelerindeki manzarasıyla özellikle dikkat çekiyor. Oyundaki savaşların çetin geçmesi sizi oyuna daha çok bağlayacak. En zor rol yapma oyunu olarak kendisini andıran Elden Ring bağımlılık yapacak cinsten.

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Eğer rpg oyunlarından bahsediyorsak Ghost of Tsushima bahsetmeden geçmek olmaz. Ocak ayının hatta 2023 yılında bile efsanesi sürecek. Samuray Jin Sakai’yi, Moğol İmparatorluğu’nun Tsushima adasını işgal ettiğinde, Jin’in Tsushima’nın hayaleti rolünde samuray kurallarını ihlal ederek dövüşüyor. Oyundaki dövüş sahneleri oldukça etkili ve güzel.

The Witcher 3 Wild Hunt

Witcher serisi neredeyse herkesin bildiği, oyunun çıkmasıyla popüler kültürde ün kazanan oyun, serinin üçüncüsü ile 2023 yılında da en iyi rol yapma oyunları arasında yerini koruyor. Oyun platformlarında sıkça indirime girmesiyle oyunu oynayan kullanıcı sayısı oldukça arttı.

Genshin Impact

Genshın Impact, sürekli olarak genişleyen ve gelişen bir rol oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde olay örgüsünde geçen hızlı, tempolu savaşlar geçiyor. Karakter bakımında sürekli genişleyen bu oyun, karakterleri kullanarak bir takım oluşturabileceksiniz.

Mass Effect Legendary Edition

Serinin en iyi üçlemesinden biri olan Mass Effect Legendary Edition yeni başlayanlar için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Bu oyunda seri halinde hikayeler ve lazerle vurulan karakter kadrosuyla karşımıza çıkıyor.

Tales of Arise

Birçok oyuncu tarafından bilinmeyen Tales of Arise, Bandai Namco ile birlikte önemli bir pazarlama çabasının içerisine girerek tanırlılığını arttırdı. Oyun rakip dünyalardan olan bir erkek ve bir kadın üzerinde geçiyor. Renanaların Dehnalıların üzerindeki baskı egemenliğini kaldırmak için işbirliği içerisinde savaşıyorlar. Basit bir hikayesi varmış gibi gözükse de oldukça keyifli.

Monster Hunter Rise

Eğer yaratık avlamayı seviyorsanız bu oyun sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Sizi yormayacak keyifle oynayacağınız bu seride, oldukça keyifli vakit geçireceğinizden eminiz

Final Fantasy VII Remake Intergrade

Oyun, 1997 yılında çıkan serinin tekrar anlatılmasına dayanıyor. Klasik karakterlerin yanında yeni dövüş sistemleriyle oldukça keyifli bir oyun

Kaynak: İndir

Yorum yapın

bypuff.com vozol vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com