Netflix setinde korkutan kaza! Drone, oyucu Kai Ko’nun yüzüne çarptı

Photo of author

By admin

Agent From Above dizisinin çekimlerinde oyuncularda Kai Ko yüzüne drone çarpması sonucu yaralandı. 27 Aralık’ta gerçekleşen olay, çok sonra açıklandı. Bugün ortaya çıkan haberlere göre Kai Ko’nun yüzünde ciddi bir hasar meydana geldi. Yapımcı, Netflix setindeki drone kazası için açıklamalarda bulundu.

30 DİKİŞ ATILDI

Netflix setindeki drone kazası sonrasında ünlü oyuncu Kai Ko’nun yüzüne 30 adet dikiş atıldı. Yapımcılar, dronun ünlü oyuncunun yüzüne çarpması sonrası yanaklarının parçalandığını ve elmacık kemiklerinin de bu durumda etkilendiğini aktardı.

OYUNCUYA İZİN VERİLDİ

Kazanın ardından bir süre çekimlere ara veren set ekibi, yeniden çalışmalarına başladı. Fakat yaralanan Ko’ya bir süre daha dinlenmesi ve yüzündeki hasarın iyileşmesi için izin verildi. Öte yandan yapımcılar, drone ile çekim yaparken herhangi bir yönergenin dışına çıkmadıklarını belirtti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yapımcılar kazanın neden oluştuğunu anlamak için soruşturma başlattı. Hatta dronun kanatlarının özel bir bir şekilde korunduğunu ve cihazda herhangi bir hasar olmadığını da belirtti. Ek olarak konuyla ilgili şu açıklamayı da yaptı: “Kaza meydana geldiği ve Kai’nin yanaklarını yaraladığı için çok üzgünüz. Kai’ye hemen tıbbi müdahale sağlandı ve yetenek yönetimi ekibi de onun için mikro dikiş ayarladı.”

NETFLİX AÇIKLAMA YAPMADI

Netflix ise henüz drone kazası ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Film ve dizi setlerinde yukarıdan çekim için son yıllarda drone oldukça popüler bir şekilde kullanılıyor.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Yorum yapın

bypuff.com vozol vozol 10000 vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com